Jesteś zainteresowany i co dalej?

Created with Sketch.

Jeżeli nasz bardzo krótki opis w jakimś stopniu cię zainteresował to bardzo nas to cieszy. Być może jesteś już o krok od grupy osób, którzy pomogą ci lepiej przejść przez życie i nadać mu cel i sens. Czasami na początku wystarcza tylko rozmowa i to właśnie chcemy ci zaproponować. Krótkie spotkanie przy kawie, spacer w parku lub innym dogodnym dla ciebie miejscu. Ważne, żeby odbyło się ono "face-to-face".

Pierwsze spotkanie

Created with Sketch.

Skorzystaj proszę z naszego formularza kontaktowego i zostaw nam do siebie jakiś namiar. Odpowiemy na twoją wiadomość i w zależności od twojego miejsca przebywania/zamieszkania zostanie ci przydzielona osoba,  która umówi się z tobą na spotkanie. Szczegóły spotkania ustalicie wspólnie. Przedstawi ci ona zarys tego jak to wszystko wygląda i jak może jeszcze w wyglądać lepiej w przyszłości. Jesteśmy otwarci na propozycję, więc nie wahaj się mieć otwartej głowy. Każdy pomysł jest cenny i wart przedyskutowania.

Po spotkaniu

Created with Sketch.

Po spotkaniu będziemy oczekiwać na twoją opinię na nasz temat. Spokojnie, damy ci trochę czasu do namysłu, gdyż sami również musimy rozważyć czy jesteś odpowiednią osobą podzielająca nasze wartości i przekonania. Jeżeli i z twojej i naszej strony będzie pozytywny odzew to zechcemy nawiązać z tobą bliższą znajomość.