Czym jest bractwo?

Bractwo to grupa mężczyzn, którzy nieustannie dążą do rozwoju osobistego i rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Jest to specyficzny rodzaj znajomości, który jest bardzo bliski przyjaźni. Wspólnie otwarcie i z poszanowaniem dyskutujemy na różne tematy i spędzamy czas. Staramy się wspierać nawzajem i mierzyć się z naszymi problemami, by być lepszymi ludźmi i mężczyznami. 

Jaki jest cel?

Naszych członków staramy się wspierać m.in z ich problemami osobistymi takimi jak np. samotność, brak poczucia własnej wartości i sensu w życiu. Pomagamy im odnaleźć drogę do swoich celów, wzmacniamy poczucie odpowiedzialności i dyscypliny.


W zakresie naszego bractwa dzielimy się także wiedzą i doświadczeniem w szerokim zakresie spraw takich jak związki miłosne, analizowanie i poprawianie relacji z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi, zarządzanie finansami, treningi oraz aktywność fizyczna i zawodowa. 

Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego kandydata do naszego bractwa oceniając co my możemy zrobić dla niego, oraz co on może wnieść do naszego bractwa.